Akce měsíce duben! Vinařství ANNOVINO.

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás akci na odrůdy Sauvignon, Hibernal, Dornfelder a Frankovku z vinařství ANNOVINO.

 

HIBERNAL - výběr z hroznů 2019, sladké

s ovocnou a perfektně harmonickou chutí, ve které se příjemně projevují tóny meruněk, červeného pomeranče a medové plástve.
Hibernal se sytou žlutozlatou barvou. V expresivním buketu vína najdete tóny černého rybízu, angreštu, meruněk a broskví. V ovocné a perfektně harmonické chuti se příjemně projevují tóny meruněk, červeného pomeranče a medové plástve. Víno doporučujeme kombinovat s ovocnými dezerty jako sladkou tečku slavnostního stolování.

Ocenění: Zlatá medaile - Lednické vinné trhy 2020, Zlatá medaile - Festwine 2020, Zlatá medaile - Vinařské Litoměřice, Zlatá medaile - Král vín 2020, Bronzová medaile - Top 77 vín ČR

Cena: 149,-

 

SAUVIGNON - pozdní sběr 2020, polosuché

 s typickou zelenkavou barvou. Ve vůni vína se příjemně snoubí tóny rybízu, broskve a tropického ovoce. V chuti taktéž najdete rybíz, citronovou trávu a pikantní kyselina dává vínu příjemnou svěžest. Víno doporučujeme k lehkým studeným předkrmům.

Cena: 118,-

 

DORNFELDER - pozdní sběr 2020, suché

 s tmavě rudou barvou s fialovými odlesky. V intenzivní ovocné vůni najdete lesní plody, ostružiny a čokoládu. V chuti je víno plné lehce čokoládové a příjemně ovocné. Víno doporučujeme podávat k hovězím steakům se švestkovou omáčkou.

Cena: 125,-

 

FRANKOVKA - pozdní sběr 2019, suché

se sytě rubínovou barvou. V intenzivní vůni můžete najít zajímavou kombinaci višní, ostružin a kouřových tónů. Chuť je taktéž ovocná, příjemně plná a víno je připravené ke zrání v lahvi. Víno doporučujeme podávat k hovězím líčkům na červeném víně s bramborovou kaší.

Cena: 118,-

30/3/2022
Akce na sudová vína - duben
Vážení zákazníci,od pátku 1.4. jsme pro Vás připravili měsíční akci na tyto sudová vína.
Více
14/3/2022
Akce měsíce duben! Vinařství ANNOVINO.
Vážení zákazníci,připravili jsme pro Vás akci na odrůdy Sauvignon, Hibernal, Dornfelder a Frankovku z vinařství ANNOVINO. HIBERNAL - výběr z hroznů 2019, sladkés ovocnou a perfektně harmonickou chutí, ve které se příjemně projevují tóny meruněk, červeného pomeranče a medové plástve. Hibernal se sytou žlutozlatou barvou. V expresivním buketu vína najdete tóny černého rybízu, angreštu, meruněk a broskví. V ovocné a perfektně harmonické chuti se příjemně
Více
18/7/2019
Slevové zákaznické karty
Zákaznickou kartu lze získat ZDARMA.
Více

Jak to u nás vypadá?

Naši dodavatelé

Naše další pobočky

Všech našich 11 poboček najdete na webu Vinotéky Ševčík: vinotekasevcik.cz.

 • Adresa

  Vinotéka Praha-Chodov

  Opatovská 1753/12
  14900 Praha-Chodov

 • Provozní doba

   

  Otevírací doba :

  Každý den od 9 do 21 hodin

  Zavřeno z důvodu svátků:
  25. 12., 1. 1. a velikonoční pondělí 

  28.10. - ZAVŘENO

   

 • Kontakt

  Telefon na prodejnu:
  +420 604 481 526

  E-mail na vedení:
  vinotekaliving.d@gmail.com